Mobil versiyon için telefon veya tabketten giriniz.

  Kurumsal

  Hakkımızda

  Adını tarihi kent Mardin'den, sonuna getirilen 'IAN' ekini ise bulunduğu yerin özelliklerini, kültürünü taşıyan o coğrafyaya ait olduğunu vurgulamasından alan ''Mardian Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi'' Mardin'e yeni bir soluk getiren güçlü, bütünleştirici bir markadır.

  Toplamda 70.000 m2, 30.000 m2 kiralanabilir alana sahip Mardian Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Mardin'in ve bölgenin en büyük yatırım ortaklığıdır.

  Mardian Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türkiye'nin önde gelen gıda, giyim, spor, aksesuar, eğlence , ev eşyası vb. markalarını kurumsal altyapı ve profesyonel işletme anlayışı ile en avantajlı şekilde hizmetinize sunuyor.

  Misyon & Vizyon

  Mardian Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, en güçlü markaları, yüksek hizmet kalitesini, hesaplı alışveriş politikası ve uluslararası kalite standartlarında bir yönetim anlayışı ile bir çatı altında birleştirdiği gibi kültürel, ilgi çekici etkinlikleri ve rekreasyon alanlarıyla bir Alışveriş Merkezi olmanın ötesinde, bir Yaşam Merkezi kimliği de taşıyor.

  Mardin, Mezopotamya Ovası üzerinde 12.000 yıldır çeşitli uygarlıklara kucak açmış, farklı mezhep, etnik grup ve geleneklere ev sahipliği yapmıştır. Böyle bir dünya kentini son teknoloji, moda , eğlence, dünya lezzetleri, tanınmış markalar ile bütünleştiren Mardian Mall sıradışı bir Alışveriş ve Yaşam Merkezi olmayı ilke edinmiştir.
  Kampanyalardan ve etkinlerden HABERDAR OLMAK İÇİN
  Çalışma Saatleri
  Hafta İçi ve Hafta Sonu
  10:00-22:00
  © 2021 MARDİAN MALL HER HAKKI SAKLIDIR.
  Q Brand